Grupy | żłobek w Maryninie

Do Naszej placówki uczęszczają dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat. Tworzymy trzy grupy u charakterze otwartym. Wyznacznikiem przynależności do danej grupy jest nie tylko wiek ale także, co jest najbardziej istotne, rozwój emocjonalny i fizyczny dziecka. Staramy się tworzyć grupy dzieci, które znajdują się na podobnym poziomie rozwoju, aby wspólnie, w podobnym tempie rozwijały swoje umiejętności.

MALUCHY

Do tej grupy uczęszczają dzieci w wieku od ok. 0,6 m-ca do ok. 1,5 roku życia. Plan dnia jest indywidualnie dostosowany do każdego Maluszka. Jest bardzo elastyczny, dzięki czemu Dzieci śpią, jedzą i bawią się wtedy, kiedy tego potrzebują. Ciocie kierują się indywidualnymi potrzebami poszczególnych dzieci i wskazówkami Rodziców.

ŚREDNIAKI

Do grupy uczęszczają dzieci w wieku od 1,5 do 3 lat. Naszym pociechom w ciągu dnia zapewniamy opiekę na wysokim poziomie, łączymy naukę z zabawą, rozwijamy wyobraźnię i dbamy o wszechstronny rozwój i bezpieczeństwo Waszych dzieci. Ciocie organizują zajęcia: plastyczne, ruchowe, muzyczne, zabawy z chustą animacyjną, zabawy manipulacyjne.